SOKÓŁ RAKONIEWICE   Mawit Lwówek
RJ 3:0 (wo)||PP 1:3

2012-03-24, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

Sokół Rakoniewice zremisował na inaugurację rundy wiosennej z Mawitem Lwówek 1:1 (0:1). Zarówno jedna jak i druga drużyna miała swoje okazje w meczu do zdobycia większej ilości bramek jadnak szwankowała skuteczność. Pierwszą bramkę zdobyli goście w 32 minucie spotkania. W  tej części meczu mieli jeszcze dwie szanse na zdobycie gola, ale piłka trafiała w słupek. Nasz zespół groźnie uderzał dwa razy z rzutu wolnego, ale raz piłkę odbił bramkarz, przy drugiej sytuacji zabrakło niewiele po uderzeniu Piotra Tomiaka po dośrodkowaniu z bocznej strefy boiska.

Po przerwie Sokół ruszył do odrabiania strat lecz to Mawit zaraz po rozpoczęciu miał sytuację sam na sam ze Stankowiakiem po błędzie obrony, jednak na nasze szczęście napastnik gości fatalnie spudłował. Sokół dążył do zdobycia gola, Mawit nastawił się na kontrataki, które były bardzo groźne ale nieskuteczne. Na bramkę wyrównującą czekaliśmy do 70 minuty spotkania kiedy to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Krzysztofa Orwata lot piłki przedłużył głową Michał Lepa, a Marcin Dubiński umieścił piłkę w siatce. Bramka podziałała na nasz zespół motywująco i chcąc iść za ciosem dążyliśmy do strzelenia drugiego gola. Drużyna z Lwówka ograniczyła się już tylko do obrony i coraz ostrzejszej gry nie nadążajac szybkościowo czego konsekwencją była czerwona kartka dla zawodnika Mawitu w końcówce spotkania. Nam już zabrakło czasu na zdobycie kolejnej bramki i mecz zakończył się podziałem punktów.