Klub Sportowy Sokół Rakoniewice - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Sokół Rakoniewice 3:1
  • Sokół Rakoniewice - LSS Ptaszkowo 3:1
  • Jastrząb Rudniki - Sokół Rakoniewice 3:2
  • Pieczarka Wielichowo - Sokół Rakoniewice

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3:1 Sokół Rakoniewice
Sokół Rakoniewice 3:1 LSS Ptaszkowo
Jastrząb Rudniki 3:2 Sokół Rakoniewice
Pieczarka Wielichowo Sokół Rakoniewice

Spotkanie w sprawie reaktywacji drużyny seniorów.

• autor: sokol1925, 2018-12-23 09:56

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i chętnych do pomocy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, młodszych i starszych na spotkanie dotyczące reaktywacji drużyny seniorów oraz dalszego funkcojonwania Klubu Sportowego Sokół Rakoniewice. Każdy kto chce pokopać piłkę w seniorach, ale również osoby, które chcą pomóc w funkcjonowaniu klubu, mają pomysły na dalszy rozwój, chcą się zaangażować nawet w najmniejszym stopniu, by Sokół posiadał drużynę seniorów i dobrze funkcjonujące drużyny młodzieżowe powinien pojawić się w piątek 28 grudnia 2018 o godzinie 19:00 w świetlicy klubowej na stadionie. Prawdopodobnie termin nie będzie wszystkim odpowiadał lecz uważamy, że jeżeli data końca roku po Świętach nie będzie odpowiednia dla większości by się zebrać, to tym bardziej będzie to świadczyło o problemie zbierania się na mecze w każdy weekend sezonu piłkarskiego, a także o tym, że niewielu osobom zależy na rakoniewickiej piłce nożej. Jak już było wspomniane, każdy z pomysłem jest mile widziany, zarząd nie jest przyspawany do stołków i chętnie przyjmie do współpracy lub ustąpi miejsca innym osobom mającym swoją wizję rozwoju klubu. Masz pomysł na siebie i swoje funkcjonowanie w klubie, może jako zawodnik, może kierownik drużyn, chciałbyś poprowadzić stronę internetową, zostać trenerem, pomocnikiem trenera, członkiem zarządu, prezesem lub w jakiś inny sposób spełniać się w klubie, pomagać przy dniach meczowych lub przy zajęciach treningowych i widzieć co robimy na treningach to nie wstydź się tylko dołącz do klubu i realizuj swój talent.Tylko swoją obecnością można potwierdzić chęć gry lub pomocy, jeśli będzie niewielu zainteresowanych klub będzie funkcjonował na dotychczasowych zasadach, a kolejne spotkanie może zostanie zaplanowane na koniec przyszłego roku. Prosimy o przekazywanie tej informacji między sobą, osobom bez dostępu do internetu, kolegom, rodzicom, wszystkim, o których wiecie, że mogliby i chcą pomóc.

Dlatego też przypominamy piątek, 28 grudnia, godzina 19:00, los Klubu może zależeć również od Ciebie, a może od nowego sezonu będziesz miał przyjemność zarządzania całym klubem, potrzeba tylko odrobiny chęci i zaangażowania.

Zarząd K.S. "SOKÓŁ"

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sokół RakoniewiceLSS Ptaszkowo
Sokół Rakoniewice 3:1 LSS Ptaszkowo