Klub Sportowy Sokół Rakoniewice - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • AP Reissa - Sparta Szamotuły 0:1
  • Orkan Konarzewo - Płomień Przyprostynia 0:2
  • Sokół Pniewy - Obra Zbąszyń 2:0
  • Sokół Rakoniewice - Sokół Duszniki 3:2
  • Pogoń Lwówek - Lipno Stęszew 11:1
  • Spójnia Strykowo - Czarni Wróblewo 1:1
  • TSG Kamieniec - Błękitni Wronki 2:2

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

AP Reissa 0:1 Sparta Szamotuły
Orkan Konarzewo 0:2 Płomień Przyprostynia
Sokół Pniewy 2:0 Obra Zbąszyń
Sokół Rakoniewice 3:2 Sokół Duszniki
Pogoń Lwówek 11:1 Lipno Stęszew
Spójnia Strykowo 1:1 Czarni Wróblewo
TSG Kamieniec 2:2 Błękitni Wronki

Nowy sponsor klubu.

• autor: sokol1925, 2017-11-24 21:24

PPHU GAŁKOWSKI będzie wspierał naszą działalność razem z dziewięcioma wieloletnimi partnerami Sokoła.

Chcielibyśmy poinformować, że kolejnym sponsorem który postanowił wesprzeć działalność naszego stowarzyszenia została firma PPHU GAŁKOWSKI - Autoryzowany partner dystrybutora maszyn JCB w PolsceJest to już dziesiąty partner wspierający Sokoła Rakoniewice przy wspomagających nas od wielu lat takich podmiotach jak:

ARTIK RAKONIEWICE - firma z Rakoniewic zajmująca się transportem i spedycją międzynarodową.

NADOBRZAŃSKI BANK SPÓŁDZIELCZY w Rakoniewicach - sięgający 1869 roku bank, świadczący najwyższej jakości usługi finansowe i doradcze na rynku lokalnym znany jest z wielu inicjatyw mających na celu wspieranie środowiska lokalnego.

PIZZERIA CAFFITA w Rakoniewicach - działający od 1991 roku lokal serwuje wiele smacznych potraw na miejscu oraz na wynos z możliwością dowozu do klienta.

DUDIMEX TRANS - istniejąca od 1991 roku w branży transportowo - spedycyjnej firma z Rakoniewic, świadczy usługi transportowe na terenia całej Unii Europejskiej i niektórych krajach Europy Środkowo - Wschodniej.

GOLPOL - powstała w 2003 roku w Wielichowie firma Pana Zbigniewa Golczka zajmuje się skupem, sprzedażą hurtową i eksportową świeżej pieczarki białej i brunatnej do krajów Unii Europejskiej, a w sezonie letnim również handlem warzywami, runem leśnym i owocami, zapewniając przy tym wysoką jakość oferowanych produktów.

PACYNA - Zakład Ogólnobudowlany założny w 1970 roku w Rakoniewicach, dysponujący wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz nowoczesnym sprzętem, charakteryzuje się rzetelnością, profesjonalizmem i bardzo dobrą jakością wykonywanych robót.

RAKPOL DYSTRYBUCJA - firma z siedzibą w Rakoniewicach jest wiodącym producentem słodyczy najwyższej jakości oraz ich dystrybutorem, oferującym szeroki asortyment okolicznościowych wyrobów czekoladowych.

SIL - BUD - hurtownia materiałów ogólnobudowlanych powstała w 2003 roku w Rakoniewicach, która stale rozszerza swoją ofertę handlową w zakresie materiałów budowlanych. Wyróżnia się profesjonalizmem w obsłudze klientów indywidualnych jak i hurtowych.

GMINA RAKONIEWICE - organizująca coroczny konkurs na realizację zadań z zakresu upowrzechniania kultury fizycznej w ramach klubów i organizacji sportowych na terenie Rakoniewic, w którym Klub Sportowy Sokół bierze każdego roku udział jest wiodącym podmiotem wspierającym naszą działalność pod względem finansowym, od którego otrzymujemy wsparcie na realizację tego zadania publicznego.

Wszystkim naszym sponsorom serdecznie dziękujemy za okazane dotychczas wsparcie, a zainteresowanych dołączeniem do grona sponsorów Klubu Sportowego Sokół Rakoniewice zachęcamy do KONTAKTU.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sokół RakoniewiceSokół Duszniki
Sokół Rakoniewice 3:2 Sokół Duszniki