Klub Sportowy Sokół Rakoniewice - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sparta Szamotuły - AP Reissa 0:1
  • Płomień Przyprostynia - Orkan Konarzewo 2:2
  • Obra Zbąszyń - Sokół Pniewy 3:3
  • Sokół Duszniki - Sokół Rakoniewice 1:3
  • Lipno Stęszew - Pogoń Lwówek 1:4
  • Czarni Wróblewo - Spójnia Strykowo 3:0
  • Błękitni Wronki - TSG Kamieniec 8:0

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sparta Szamotuły 0:1 AP Reissa
Płomień Przyprostynia 2:2 Orkan Konarzewo
Obra Zbąszyń 3:3 Sokół Pniewy
Sokół Duszniki 1:3 Sokół Rakoniewice
Lipno Stęszew 1:4 Pogoń Lwówek
Czarni Wróblewo 3:0 Spójnia Strykowo
Błękitni Wronki 8:0 TSG Kamieniec

Przygotowania do rundy wiosennej drużyn Sokoła.

• autor: sokol1925, 2017-02-01 09:52

Seniorzy, trampkarze i młodziki w styczniu rozpoczęli treningi.

W styczniu przygotowania do rundy wiosennej w swoich ligach rozpoczęły drużyny Sokoła Rakoniewice. Najwcześniej od 2 stycznia trenują seniorzy, których czeka na wiosnę walka o utrzymanie w klasie okręgowej. Seniorzy rozegrają w okresie przygotowawczym pięć sparingów z następującymi zespołami: Wichrem Strzyżewo, Interem Zdrój, Sokołem Wroniawy, Orłem Granowo oraz Dębem KębłowoPierwszy sparing seniorów zostanie rozegrany 11 lutego, o godzinie 13:00 w Zbąszyniu z drużyną Wicher Strzyżewo. Od 2 stycznia mieli zacząć również przygotowania juniorzy, jednak ze względu na sporą liczbą osób, która zrezygnowała z dalszych treningów w juniorach, a także grupie osób, która w żaden sposób nie poinformowała o rezygnacji, ale nie pojawiła się na żadnym treningu w tym miesiącu i słuch po nich zaginął zarząd klubu podjął decyzję o wycofaniu drużyny juniorów z rozgrywek ligowych. Chętni juniorzy aktualnie trenują z drużyną seniorów i przygotowują się do rozgrywek w klasie okręgowej. Swoje treningi od 16 stycznia mają także trampkarze i młodziki, którzy trenują na sali szkolnej oraz na boisku orlik. Trampkarze w rundzie rewanżowej będą grali z tymi samymi zespołami co w rundzie jesiennej poza Wichrem Strzyżewo, który wycofał się z rozgrywek. W lidze młodzików nastąpiła zmiana drużyn, ze względu na utworzenie ze wszystkich liderów sześciu grup jesiennych, jednej III ligi mistrzowskiej, z której zwycięzca awansuje do II ligi okręgowej. Rywalami naszych młodzików będą takie drużyny jak Błękitni Wronki, Kotwica Kórnik, Orlik Poznań, Wielkopolska Akademia Piłkarska Poznań oraz Warta II Poznań.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sokół DusznikiSokół Rakoniewice
Sokół Duszniki 1:3 Sokół Rakoniewice