Aktualności

Sokół Rakoniewice - Sokół Duszniki

• autor: sokol1925, 2013-10-18 08:21

10. kolejka ligowa.

Pojedynek Sokołów czeka nas w 10. kolejce ligowej na boisku w Rakoniewicach. W sobotnie popołudnie będziemy gościć Sokoła Duszniki. Nasz przeciwnik bardzo udanie rozpoczął rundę jesienną gdy po trzech wygranych z rzędu zasiadł na fotelu lidera Klasy Okręgowej. Później jednak miał przerwę w zwycięstwach do 8. kolejki, gdzie pokonał na wyjeździe Lipno Stęszew. Duszniczanie zajmują obecnie 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów, a w ostatniej kolejce przegrali z Wielkopolską Komorniki na własnym obiekcie 1:2. Nasz zespół natomiast, po średnim rozpoczęciu rozgrywek ligowych od czterech meczów jest niepokonany i posiada 16 punktów, co daje nam 6 miejsce w tabeli. Ostatni mecz nie bez trudu Sokół wygrał w Głuponiach 0:1. Czeka więc nas pojedynek dwóch wyrównanych drużyn, które w tabeli dzielą zaledwie 4 punkty. Rakoniewiczanie na pewno będą chcieli podtrzymać zwycięską passę, jednak piłkarze naszego jutrzejszego rywala nam tego nie ułatwią i będą walczyli również o komplet punktów, który pozwoli im na zbliżenie się do naszego zespołu na 1 punkt i kontakt z górną częścią tabeli. W naszym zespole po ostatnim spotkaniu ligowym na pewno nie zagrają Bartosz Bimkiewicz, który leczy kontuzję oraz Mateusz Hajder, który ma przerwę spowodowaną złamaniem nosa. Nie wiadomo też, czy zobaczymy na boisku Jakuba Fliegera i Piotra Tomiaka, którzy od początku tygodnia zmagają się z grypą. Pozostali zawodnicy są gotowi do gry. Początek spotkania w sobotę 19 października o godzinie 15:00.

Kibiców serdecznie zapraszamy na mecz i prosimy o wsparcie.