Klub Sportowy Sokół Rakoniewice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • AP Reissa - Sokół Pniewy 0:2
  • Sokół Rakoniewice - Orkan Konarzewo 1:2
  • Pogoń Lwówek - Sparta Szamotuły 1:5
  • Spójnia Strykowo - Płomień Przyprostynia 3:0
  • TSG Kamieniec - Obra Zbąszyń 5:2
  • Błękitni Wronki - Sokół Duszniki 7:0
  • Czarni Wróblewo - Lipno Stęszew
  •        

Najbliższe spotkanie

Sparta SzamotułySokół Rakoniewice
Sparta Szamotuły   Sokół Rakoniewice
2018-05-26, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Czarni Wróblewo - AP Reissa
Lipno Stęszew - Błękitni Wronki
Sokół Duszniki - TSG Kamieniec
Obra Zbąszyń - Spójnia Strykowo
Płomień Przyprostynia - Pogoń Lwówek
Sparta Szamotuły - Sokół Rakoniewice
Orkan Konarzewo - Sokół Pniewy

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
AP Reissa 0:2 Sokół Pniewy
Sokół Rakoniewice 1:2 Orkan Konarzewo
Pogoń Lwówek 1:5 Sparta Szamotuły
Spójnia Strykowo 3:0 Płomień Przyprostynia
TSG Kamieniec 5:2 Obra Zbąszyń
Błękitni Wronki 7:0 Sokół Duszniki
Czarni Wróblewo Lipno Stęszew

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 254, wczoraj: 159
ogółem: 1 366 174

statystyki szczegółowe

Logowanie

III liga okręgowa młodzików D2 - TABELA

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 5 12 4 0 1 26 - 15 +11
2.
herb
bz 4 9 3 0 1 21 - 10 +11
3.
herb
bz 4 9 3 0 1 19 - 13 +6
4.
herb
bz 5 3 1 0 4 13 - 19 -6
5.
herb
bz 4 0 0 0 4 8 - 30 -22

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
3 9 3 0 0 19 - 4 +15
2.
herb
3 9 3 0 0 20 - 9 +11
3.
herb
2 6 2 0 0 12 - 5 +7
4.
herb
2 3 1 0 1 6 - 4 +2
5.
herb
1 0 0 0 1 3 - 5 -2

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
2 3 1 0 1 6 - 6 0
2.
herb
2 3 1 0 1 7 - 8 -1
3.
herb
1 0 0 0 1 2 - 6 -4
4.
herb
3 0 0 0 3 7 - 15 -8
5.
herb
3 0 0 0 3 5 - 25 -20

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. NAP Nowy Tomyśl D2NAP Nowy Tomyśl D2 4 9 3 0 1 21 - 10 +11
2. Patria Buk D2Patria Buk D2 4 9 3 0 1 22 - 12 +10
3. Sokół Rakoniewice D2Sokół Rakoniewice D2 4 9 3 0 1 19 - 13 +6
4. Piast Jabłonna D2Piast Jabłonna D2 4 3 1 0 3 10 - 15 -5
5. Warta Sieraków D2Warta Sieraków D2 4 0 0 0 4 8 - 30 -22

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Patria Buk D2Patria Buk D2 1 3 1 0 0 4 - 3 +1
2. Sokół Rakoniewice D2Sokół Rakoniewice D2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Warta Sieraków D2Warta Sieraków D2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. NAP Nowy Tomyśl D2NAP Nowy Tomyśl D2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Piast Jabłonna D2Piast Jabłonna D2 1 0 0 0 1 3 - 4 -1

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345
1. Sokół Rakoniewice D2 XXX 6:3 - 6:2 -
2. Piast Jabłonna D2 - XXX 3:0 - 3:4
3. Warta Sieraków D23:5 - XXX - -
4. NAP Nowy Tomyśl D2 - 5:111:1 XXX 3:2
5. Patria Buk D25:24:311:4 - XXX

Ostatnie spotkanie

Sokół RakoniewiceOrkan Konarzewo
Sokół Rakoniewice 1:2 Orkan Konarzewo
2018-05-19, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Kalendarium

26

05-2018

sobota

Sparta Szamotuły - Sokół Rakoniewice - 17:00

Pogoń Książ Wlkp. B2 - Sokół Rakoniewice B2 - 16:00

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

14 urodziny obchodzi Kmiecik Adam

14 urodziny obchodzi Kmiecik Adam

31

05-2018

czwartek

18 urodziny obchodzi Nowacki Jakub

01

06-2018

piątek

Statystyki drużyny