Klub Sportowy Sokół Rakoniewice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Las Puszczykowo C1 - Spójnia Strykowo C1 2:0
  • Sokół Rakoniewice C1 - MKS Trzemeszno C1 5:1
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne C1 - GKS Dopiewo C1 9:1
  • Patria Buk C1 - OTPS Winogrady Poznań C1 3:3
  • UKS Chrobry Poznań C1 - Luboński 1943 Luboń C1 4:5
  •        

Najbliższe spotkanie

Luboński 1943 Luboń C1Sokół Rakoniewice C1
Luboński 1943 Luboń C1   Sokół Rakoniewice C1
2018-09-30, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Przemysław Poznań C1 - Patria Buk C1
Luboński 1943 Luboń C1 - Sokół Rakoniewice C1
OTPS Winogrady Poznań C1 - UKS Chrobry Poznań C1
MKS Trzemeszno C1 - Tarnovia Tarnowo Podgórne C1
GKS Dopiewo C1 - Las Puszczykowo C1

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Las Puszczykowo C1 2:0 Spójnia Strykowo C1
Sokół Rakoniewice C1 5:1 MKS Trzemeszno C1
Tarnovia Tarnowo Podgórne C1 9:1 GKS Dopiewo C1
Patria Buk C1 3:3 OTPS Winogrady Poznań C1
UKS Chrobry Poznań C1 4:5 Luboński 1943 Luboń C1

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 56, wczoraj: 355
ogółem: 1 408 064

statystyki szczegółowe

Logowanie

III liga okręgowa orlików E1 - TERMINARZ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-09-01 Sokół Rakoniewice E1 1:9 KP Warta Sieraków E1 zobacz ›
2018-09-01 Obra Zbąszyń E1 2:5 GAP Grodzisk Wielkopolski E1 zobacz ›
2018-09-01 NAP Nowy Tomyśl E1 4:3 GSP Sątopy E1 zobacz ›
2018-09-07 Sokół Rakoniewice E1 1:6 Obra Zbąszyń E1 zobacz ›
2018-09-08 KP Warta Sieraków E1 2:9 GSP Sątopy E1 zobacz ›
2018-09-11 GAP Grodzisk Wielkopolski E1 4:6 NAP Nowy Tomyśl E1 zobacz ›
2018-09-15 Obra Zbąszyń E1 7:4 KP Warta Sieraków E1 zobacz ›
2018-09-15 GSP Sątopy E1 16:1 GAP Grodzisk Wielkopolski E1 zobacz ›
2018-09-15 NAP Nowy Tomyśl E1 8:0 Sokół Rakoniewice E1 zobacz ›
2018-09-22 Sokół Rakoniewice E1 2:7 GSP Sątopy E1 zobacz ›
2018-09-22 KP Warta Sieraków E1 2:4 GAP Grodzisk Wielkopolski E1 zobacz ›
2018-09-22 Obra Zbąszyń E1 2:6 NAP Nowy Tomyśl E1 zobacz ›
2018-09-28 GAP Grodzisk Wielkopolski E1 Sokół Rakoniewice E1 17:30
2018-09-29 NAP Nowy Tomyśl E1 KP Warta Sieraków E1 15:00
2018-09-29 GSP Sątopy E1 Obra Zbąszyń E1 11:00
2018-10-06 GSP Sątopy E1 NAP Nowy Tomyśl E1 11:00
2018-10-06 GAP Grodzisk Wielkopolski E1 Obra Zbąszyń E1 11:00
2018-10-06 KP Warta Sieraków E1 Sokół Rakoniewice E1 11:00
2018-10-13 GSP Sątopy E1 KP Warta Sieraków E1 11:00
2018-10-13 Obra Zbąszyń E1 Sokół Rakoniewice E1 11:00
2018-10-14 NAP Nowy Tomyśl E1 GAP Grodzisk Wielkopolski E1 12:30
2018-10-20 GAP Grodzisk Wielkopolski E1 GSP Sątopy E1 11:00
2018-10-20 KP Warta Sieraków E1 Obra Zbąszyń E1 11:00
2018-10-20 Sokół Rakoniewice E1 NAP Nowy Tomyśl E1 11:00
2018-10-27 GAP Grodzisk Wielkopolski E1 KP Warta Sieraków E1 11:00
2018-10-27 GSP Sątopy E1 Sokół Rakoniewice E1 11:00
2018-10-28 NAP Nowy Tomyśl E1 Obra Zbąszyń E1 10:00
10  2018-11-03 Obra Zbąszyń E1 GSP Sątopy E1 11:00
10  2018-11-03 KP Warta Sieraków E1 NAP Nowy Tomyśl E1 11:00
10  2018-11-03 Sokół Rakoniewice E1 GAP Grodzisk Wielkopolski E1 11:00

Ostatnie spotkanie

Sokół Rakoniewice C1MKS Trzemeszno C1
Sokół Rakoniewice C1 5:1 MKS Trzemeszno C1
2018-09-23, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Kalendarium

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

GAP Grodzisk Wielkopolski E1 - Sokół Rakoniewice E1 - 17:30

29

09-2018

sobota

GSP Sątopy D1 - Sokół Rakoniewice D1 - 10:00

30

09-2018

niedziela

Luboński 1943 Luboń C1 - Sokół Rakoniewice C1 - 13:00

Statystyki drużyny