Klub Sportowy Sokół Rakoniewice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • AP Reissa - Sparta Szamotuły 0:1
  • Orkan Konarzewo - Płomień Przyprostynia 0:2
  • Sokół Pniewy - Obra Zb±szyń 2:0
  • Sokół Rakoniewice - Sokół Duszniki 3:2
  • Pogoń Lwówek - Lipno Stęszew 11:1
  • Spójnia Strykowo - Czarni Wróblewo 1:1
  • TSG Kamieniec - Błękitni Wronki 2:2
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
AP Reissa 0:1 Sparta Szamotuły
Orkan Konarzewo 0:2 Płomień Przyprostynia
Sokół Pniewy 2:0 Obra Zb±szyń
Sokół Rakoniewice 3:2 Sokół Duszniki
Pogoń Lwówek 11:1 Lipno Stęszew
Spójnia Strykowo 1:1 Czarni Wróblewo
TSG Kamieniec 2:2 Błękitni Wronki

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 219, wczoraj: 559
ogółem: 1 384 964

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualna tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 26 62 20 2 4 81 - 28 +53
2.
herb
bz 26 56 18 2 6 110 - 48 +62
3.
herb
plus 26 49 15 4 7 55 - 36 +19
4.
herb
minus 26 48 15 3 8 66 - 40 +26
5.
herb
bz 26 42 13 3 10 44 - 43 +1
6.
herb
bz 26 40 12 4 10 61 - 60 +1
7.
herb
bz 26 38 11 5 10 58 - 43 +15
8.
herb
bz 26 34 10 4 12 50 - 45 +5
9.
herb
plus 26 29 8 5 13 42 - 66 -24
10.
herb
minus 26 29 9 2 15 48 - 82 -34
11.
herb
plus 26 25 7 4 15 37 - 63 -26
12.
herb
plus 26 25 6 7 13 34 - 60 -26
13.
herb
minus 26 25 7 4 15 53 - 79 -26
14.
herb
bz 26 17 4 5 17 44 - 90 -46

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
13 36 12 0 1 48 - 10 +38
2.
herb
13 34 11 1 1 72 - 21 +51
3.
herb
13 32 10 2 1 38 - 7 +31
4.
herb
13 24 7 3 3 29 - 16 +13
5.
herb
13 22 7 1 5 30 - 24 +6
6.
herb
13 22 7 1 5 31 - 32 -1
7.
herb
13 21 6 3 4 34 - 20 +14
8.
herb
13 20 6 2 5 22 - 18 +4
9.
herb
13 20 6 2 5 27 - 19 +8
10.
herb
13 15 4 3 6 19 - 27 -8
11.
herb
13 15 4 3 6 19 - 31 -12
12.
herb
13 14 4 2 7 29 - 35 -6
13.
herb
13 14 4 2 7 20 - 29 -9
14.
herb
13 8 2 2 9 27 - 49 -22

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
13 26 8 2 3 33 - 18 +15
2.
herb
13 25 8 1 4 26 - 20 +6
3.
herb
13 22 7 1 5 38 - 27 +11
4.
herb
13 22 7 1 5 17 - 24 -7
5.
herb
13 18 5 3 5 31 - 36 -5
6.
herb
13 17 5 2 6 24 - 23 +1
7.
herb
13 16 5 1 7 28 - 33 -5
8.
herb
13 14 4 2 7 23 - 39 -16
9.
herb
13 14 4 2 7 28 - 27 +1
10.
herb
13 11 3 2 8 24 - 44 -20
11.
herb
13 11 3 2 8 17 - 34 -17
12.
herb
13 10 2 4 7 15 - 29 -14
13.
herb
13 9 2 3 8 17 - 41 -24
14.
herb
13 7 2 1 10 17 - 50 -33

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Sokół Pniewy
13 29 9 2 2 45 - 19 +26
2.
Pogoń Lwówek
13 28 9 1 3 51 - 22 +29
3.
Błękitni Wronki
13 22 7 1 5 27 - 20 +7
4.
AP Reissa
13 22 7 1 5 29 - 27 +2
5.
Płomień Przyprostynia
13 21 6 3 4 27 - 21 +6
6.
Lipno Stęszew
13 21 6 3 4 31 - 26 +5
7.
Sokół Rakoniewice
13 21 6 3 4 24 - 23 +1
8.
Sparta Szamotuły
13 18 5 3 5 28 - 20 +8
9.
Orkan Konarzewo
13 15 4 3 6 28 - 26 +2
10.
Sokół Duszniki
13 15 4 3 6 26 - 36 -10
11.
Czarni Wróblewo
13 13 4 1 8 23 - 35 -12
12.
TSG Kamieniec
13 12 4 0 9 21 - 49 -28
13.
Obra Zb±szyń
13 12 3 3 7 26 - 42 -16
14.
Spójnia Strykowo
13 9 2 3 8 14 - 34 -20

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Sokół Pniewy
13 33 11 0 2 36 - 9 +27
2.
Płomień Przyprostynia
13 28 9 1 3 28 - 15 +13
3.
Pogoń Lwówek
13 28 9 1 3 59 - 26 +33
4.
Błękitni Wronki
13 26 8 2 3 39 - 20 +19
5.
Sparta Szamotuły
13 20 6 2 5 30 - 23 +7
6.
AP Reissa
13 20 6 2 5 15 - 16 -1
7.
Lipno Stęszew
13 19 6 1 6 30 - 34 -4
8.
Orkan Konarzewo
13 19 6 1 6 22 - 19 +3
9.
TSG Kamieniec
13 17 5 2 6 27 - 33 -6
10.
Spójnia Strykowo
13 16 4 4 5 20 - 26 -6
11.
Czarni Wróblewo
13 12 3 3 7 14 - 28 -14
12.
Sokół Duszniki
13 10 3 1 9 27 - 43 -16
13.
Sokół Rakoniewice
13 8 2 2 9 18 - 43 -25
14.
Obra Zb±szyń
13 5 1 2 10 18 - 48 -30

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314
1. Sokół Rakoniewice XXX 1:21:10:24:12:23:20:63:11:51:20:11:12:1
2. Obra Zb±szyń7:3 XXX 1:13:81:30:23:41:23:20:91:52:32:43:3
3. Spójnia Strykowo2:20:3 XXX 2:20:40:13:23:03:01:63:21:10:51:3
4. Sparta Szamotuły8:21:12:1 XXX 1:20:15:20:03:24:01:24:13:32:3
5. Błękitni Wronki2:11:02:21:0 XXX 4:07:00:18:01:04:14:13:01:1
6. AP Reissa2:26:31:00:14:1 XXX 5:21:22:00:11:14:21:20:2
7. Sokół Duszniki1:33:11:11:14:22:3 XXX 0:26:22:32:72:31:64:1
8. Płomień Przyprostynia1:31:12:03:04:01:02:2 XXX 2:43:02:22:05:11:3
9. TSG Kamieniec0:25:21:55:22:20:13:25:4 XXX 0:32:14:24:00:6
10. Pogoń Lwówek8:215:07:21:56:34:22:22:17:1 XXX 3:13:011:13:1
11. Orkan Konarzewo1:32:20:23:11:02:03:00:20:25:1 XXX 1:03:31:2
12. Czarni Wróblewo2:02:13:00:12:41:21:31:22:23:33:2 XXX 0:50:4
13. Lipno Stęszew2:02:11:03:12:61:27:02:34:01:42:13:3 XXX 0:3
14. Sokół Pniewy3:02:07:01:02:07:10:35:17:16:32:14:02:0 XXX

Ostatnie spotkanie

Sokół RakoniewiceSokół Duszniki
Sokół Rakoniewice 3:2 Sokół Duszniki
2018-06-16, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Kalendarium

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

pi±tek

21

07-2018

sobota

19 urodziny obchodzi Dodat Bartosz

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

13 urodziny obchodzi Wojciewski Jakub

25

07-2018

¶roda

Statystyki drużyny