Klub Sportowy Sokół Rakoniewice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sparta Szamotuły - AP Reissa 0:1
  • Płomień Przyprostynia - Orkan Konarzewo 2:2
  • Obra Zb±szyń - Sokół Pniewy 3:3
  • Sokół Duszniki - Sokół Rakoniewice 1:3
  • Lipno Stęszew - Pogoń Lwówek 1:4
  • Czarni Wróblewo - Spójnia Strykowo 3:0
  • Błękitni Wronki - TSG Kamieniec 8:0
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Sparta Szamotuły 0:1 AP Reissa
Płomień Przyprostynia 2:2 Orkan Konarzewo
Obra Zb±szyń 3:3 Sokół Pniewy
Sokół Duszniki 1:3 Sokół Rakoniewice
Lipno Stęszew 1:4 Pogoń Lwówek
Czarni Wróblewo 3:0 Spójnia Strykowo
Błękitni Wronki 8:0 TSG Kamieniec

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 482, wczoraj: 308
ogółem: 1 315 327

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualny sezon

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-16 Orkan Konarzewo 2:2 Obra Zb±szyń zobacz ›
2017-08-19 Pogoń Lwówek 3:0 Czarni Wróblewo zobacz ›
2017-08-19 Sokół Rakoniewice 1:1 Lipno Stęszew relacja ›
2017-08-19 Sokół Pniewy 0:3 Sokół Duszniki zobacz ›
2017-08-19 Sparta Szamotuły 0:0 Płomień Przyprostynia zobacz ›
2017-08-20 TSG Kamieniec 0:1 AP Reissa zobacz ›
2017-08-20 Spójnia Strykowo 0:4 Błękitni Wronki zobacz ›
2017-08-26 AP Reissa 1:2 Płomień Przyprostynia zobacz ›
2017-08-26 Błękitni Wronki 1:0 Pogoń Lwówek zobacz ›
2017-08-27 Obra Zb±szyń 3:8 Sparta Szamotuły zobacz ›
2017-08-27 Sokół Duszniki 2:7 Orkan Konarzewo zobacz ›
2017-08-27 Lipno Stęszew 0:3 Sokół Pniewy zobacz ›
2017-08-27 Czarni Wróblewo 2:0 Sokół Rakoniewice relacja ›
2017-08-27 TSG Kamieniec 1:5 Spójnia Strykowo zobacz ›
2017-09-02 Pogoń Lwówek 7:1 TSG Kamieniec zobacz ›
2017-09-02 Sokół Rakoniewice 4:1 Błękitni Wronki relacja ›
2017-09-02 Orkan Konarzewo 3:3 Lipno Stęszew zobacz ›
2017-09-02 Sokół Duszniki 1:1 Sparta Szamotuły zobacz ›
2017-09-03 Spójnia Strykowo 0:1 AP Reissa zobacz ›
2017-09-03 Czarni Wróblewo 0:4 Sokół Pniewy zobacz ›
2017-09-03 Płomień Przyprostynia 1:1 Obra Zb±szyń zobacz ›
2017-09-09 AP Reissa 6:3 Obra Zb±szyń zobacz ›
2017-09-09 Sokół Duszniki 0:2 Płomień Przyprostynia zobacz ›
2017-09-09 Lipno Stęszew 3:1 Sparta Szamotuły zobacz ›
2017-09-09 Błękitni Wronki 1:1 Sokół Pniewy zobacz ›
2017-09-09 Spójnia Strykowo 1:6 Pogoń Lwówek zobacz ›
2017-09-10 Czarni Wróblewo 3:2 Orkan Konarzewo zobacz ›
2017-09-10 TSG Kamieniec 0:2 Sokół Rakoniewice relacja ›
2017-09-16 Pogoń Lwówek 4:2 AP Reissa zobacz ›
2017-09-16 Sokół Rakoniewice 1:1 Spójnia Strykowo relacja ›
2017-09-16 Sokół Pniewy 7:1 TSG Kamieniec zobacz ›
2017-09-16 Orkan Konarzewo 1:0 Błękitni Wronki zobacz ›
2017-09-16 Sparta Szamotuły 4:1 Czarni Wróblewo zobacz ›
2017-09-17 Płomień Przyprostynia 5:1 Lipno Stęszew zobacz ›
2017-09-17 Obra Zb±szyń 3:4 Sokół Duszniki zobacz ›
2017-09-23 AP Reissa 5:2 Sokół Duszniki zobacz ›
2017-09-23 Lipno Stęszew 2:1 Obra Zb±szyń zobacz ›
2017-09-23 Błękitni Wronki 1:0 Sparta Szamotuły zobacz ›
2017-09-23 TSG Kamieniec 2:1 Orkan Konarzewo zobacz ›
2017-09-23 Pogoń Lwówek 8:2 Sokół Rakoniewice relacja ›
2017-09-24 Czarni Wróblewo 1:2 Płomień Przyprostynia zobacz ›
2017-09-24 Spójnia Strykowo 1:3 Sokół Pniewy zobacz ›
2017-09-30 Sokół Rakoniewice 2:2 AP Reissa relacja ›
2017-09-30 Sokół Pniewy 6:3 Pogoń Lwówek zobacz ›
2017-09-30 Orkan Konarzewo Spójnia Strykowo 13:30
2017-09-30 Sparta Szamotuły 3:2 TSG Kamieniec zobacz ›
2017-09-30 Sokół Duszniki 1:6 Lipno Stęszew zobacz ›
2017-10-01 Płomień Przyprostynia 4:0 Błękitni Wronki zobacz ›
2017-10-01 Obra Zb±szyń 2:3 Czarni Wróblewo zobacz ›
2017-10-07 AP Reissa 1:2 Lipno Stęszew zobacz ›
2017-10-07 Błękitni Wronki 1:0 Obra Zb±szyń zobacz ›
2017-10-07 TSG Kamieniec 5:4 Płomień Przyprostynia zobacz ›
2017-10-07 Pogoń Lwówek 3:1 Orkan Konarzewo zobacz ›
2017-10-07 Sokół Rakoniewice 2:1 Sokół Pniewy relacja ›
2017-10-08 Czarni Wróblewo 1:3 Sokół Duszniki zobacz ›
2017-10-08 Spójnia Strykowo 2:2 Sparta Szamotuły zobacz ›
2017-10-14 Sokół Pniewy 7:1 AP Reissa zobacz ›
2017-10-14 Orkan Konarzewo 1:3 Sokół Rakoniewice relacja ›
2017-10-14 Sparta Szamotuły 4:0 Pogoń Lwówek zobacz ›
2017-10-14 Sokół Duszniki 4:2 Błękitni Wronki zobacz ›
2017-10-14 Lipno Stęszew 3:3 Czarni Wróblewo zobacz ›
2017-10-15 Płomień Przyprostynia 2:0 Spójnia Strykowo zobacz ›
2017-10-15 Obra Zb±szyń 3:2 TSG Kamieniec zobacz ›
10  2017-10-21 AP Reissa 4:2 Czarni Wróblewo zobacz ›
10  2017-10-21 Błękitni Wronki 3:0 Lipno Stęszew zobacz ›
10  2017-10-21 TSG Kamieniec 3:2 Sokół Duszniki zobacz ›
10  2017-10-21 Pogoń Lwówek 2:1 Płomień Przyprostynia zobacz ›
10  2017-10-21 Sokół Rakoniewice 0:2 Sparta Szamotuły relacja ›
10  2017-10-21 Sokół Pniewy 2:1 Orkan Konarzewo zobacz ›
10  2017-10-22 Spójnia Strykowo 0:3 Obra Zb±szyń zobacz ›
11  2017-10-28 Orkan Konarzewo 2:0 AP Reissa zobacz ›
11  2017-10-28 Sparta Szamotuły 2:3 Sokół Pniewy zobacz ›
11  2017-10-28 Sokół Duszniki 1:1 Spójnia Strykowo zobacz ›
11  2017-10-28 Lipno Stęszew 4:0 TSG Kamieniec zobacz ›
11  2017-10-29 Płomień Przyprostynia 1:3 Sokół Rakoniewice relacja ›
11  2017-10-29 Obra Zb±szyń 0:9 Pogoń Lwówek zobacz ›
11  2017-10-29 Czarni Wróblewo 2:4 Błękitni Wronki zobacz ›
12  2017-11-04 AP Reissa 4:1 Błękitni Wronki zobacz ›
12  2017-11-04 TSG Kamieniec 4:2 Czarni Wróblewo zobacz ›
12  2017-11-04 Pogoń Lwówek 2:2 Sokół Duszniki zobacz ›
12  2017-11-04 Sokół Rakoniewice 1:2 Obra Zb±szyń relacja ›
12  2017-11-04 Sokół Pniewy 5:1 Płomień Przyprostynia zobacz ›
12  2017-11-04 Orkan Konarzewo 3:1 Sparta Szamotuły zobacz ›
12  2017-11-05 Spójnia Strykowo 0:5 Lipno Stęszew zobacz ›
13  2017-11-11 Sparta Szamotuły 0:1 AP Reissa zobacz ›
13  2017-11-11 Płomień Przyprostynia 2:2 Orkan Konarzewo zobacz ›
13  2017-11-11 Obra Zb±szyń 3:3 Sokół Pniewy zobacz ›
13  2017-11-11 Sokół Duszniki 1:3 Sokół Rakoniewice relacja ›
13  2017-11-11 Lipno Stęszew 1:4 Pogoń Lwówek zobacz ›
13  2017-11-11 Czarni Wróblewo 3:0 Spójnia Strykowo zobacz ›
13  2017-11-11 Błękitni Wronki 8:0 TSG Kamieniec zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-09-19 Płomień Przyprostynia 5:0 Sokół Rakoniewice relacja ›

Ostatnie spotkanie

Sokół DusznikiSokół Rakoniewice
Sokół Duszniki 1:3 Sokół Rakoniewice
2017-11-11, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Kalendarium

22

11-2017

¶roda

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

pi±tek

25

11-2017

sobota

22 urodziny obchodzi Przybysz Mikołaj

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

Statystyki drużyny